Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Kim Birinci Oldu?

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Kasım Kim Birinci Oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada pazartesi günün sonunda puanlama yapıldı.   Elmas Hanım 4 puan verdi. Elmas Hanım beğenmesine rağmen yemekleri 4 puan vermesi dikkatleri üzerine çekti.

Sonra Yüksel Hanım 3 puan verdi. Yüksel Hanım sadece tatlıyı beğendiğini belirterek 3 puan verdiğini aktardı.

Sıra Nigar Hanımdaydı Elmas hanıma 4 puan verdi. Ana yemeği ve tatlısını beğendiği için bu puanı verdiğini söyledi. En son puan veren Nuray Hanım Esra hanıma 3 puan verdi. Kendisi Yüksel hanım gibi Sadece tatlısını beğendiğini söyleyerek bu puanı verdiğini aktardı. Son olarak Zuhal Topal yemekleri gerçekten çok beğendiğini aktararak  9 puan verdi. Gelinimiz Esra günü toplamda 23 puanla tamamladı.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Kasım Salı

günü yarışacak olan  Saime -Yüksel Taşlık olacak. Saime 48 yaşında ve Sivaslı’dır. Kendisine güvenen ve bildiğimiz kadarı ile mutfakta başarılı olan Saime’- Yüksel bakalım kaç puan alacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Kasım Çarşamba

günü yarışacak  çiftimiz Kübra Göktaş- Nigar Alp olacak. Kübra Hanım 23 yaşında ve Yozgatlı. Birincilik için yarışacaklarını ve iddialı bir şekilde ilerlemektedirler.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Perşembe

günün yarışmacısı  Burcu- Nuray çifti olacak. Burcu gelinin kayın validesi eski aşçılardan. Buda kendisine büyük avantaj sağlayacaktır. Bakalım ne olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada  23 Kasım Cuma günü

yarışacak olan Burçak-Elmas  Göksöz olacak. Burçak 21 yaşında tam bir mutfak sevdalısı. Kayın valide her ne kadar sessiz sakin görünsede tam bir eleştirmendir.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 502 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. Serkan dedi ki:

  Her zamanki gibi tutulan bir programın hemen kopyaları ortaya çıkıyor. Tv8’deki Yemekteyiz programının birebir aynı formatında… Ayrıca neden Zuhal Topal da ısrar ediliyor gerçekten anlamıyorum.

 2. Bilal dedi ki:

  Zuhal Topal’la Sofrada programı son zamanlarda ilgi ile izlediğim TV programları arasında yer almaya başladı. Gerçekten ilginç yemek tarifleri öğreniyorum sayelerinde. Fakat son bölümünü kaçırmıştım sitenizden izleyeyim dedim ama sizde biraz geri kalmış sayılırsınız. heyecanla son bölümü eklemenizi bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   evet son dönemde eklememe kararı aldım çok bir yorum yapılıyordu ve eklenmemesi gerektiğini söylemişlerdi, fakat sizler için eklemelere devam edeceğiz.

 3. saldıray dedi ki:

  benim gibi yemek yapmaya hevesli çoğu insan yemek programlarından bazen çok şey öğrenebiliyor,
  her izlediğimde karnımın acıkmasına engel olamıyorum 😉

  1. admin dedi ki:

   kilo almamak için az mı izlemek lazım 🙂

 4. Sami dedi ki:

  Sürekli aynı programlar aynı kurgu sıkıyor artık.
  Yeni bir soluk yeni bir kan lazım gibi…
  Yoksa böyle milletin yemeklerinden çok reyting için kavga etmelerini izler dururuz.