Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

O Ses Türkiye 2019 6 Ekim Cumartesi Tüm Performansları İzle

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Ekranların fenomen programı O Ses Türkiye yeni sezonun tüm Bölümleriyle Karşınızda

Bugüne kadar Türkiye’de birçok güzel sesin keşfedilmesini sağlayan, gizli kalmış sesleri Türk halkıyla tanıştıran O Ses Türkiye bu sezon da sürprizlerle karşınıza çıkmaya hazır!

Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye yarışması yeni sezonuyla başlıyor.

Bölümlerin Tamamını konu altında sizlerle paylaşacağız. İyi seyirler dileriz.

1. O Ses Türkiye Yarışmacısı Vedat Tekin ( 3 Jüri Üyesi Döndü Fakat Vedat Tekin Beyazıt Öztürk’ün Takımını Seçti)

2. O Ses Türkiye Yarışmacısı Göktuğ Tavacı (   Göktuğ Tavacı, Hele Bi Gel şarkısını seslendirdi )  ( Seda Sayan’ı Seçti)

3. O Ses Türkiye Yarışmacısı Gözde Yontar . Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan başarılı yarışmacının performansına döndü. ( Gözde Yontar – Bu Böyle Şarkısını Seslendirdi )  Gözde Yontar Hadise’nin Takımını Seçti

4. O Ses Türkiye Yarışmacısı Ali Şahinsoy,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şarkısını Seslendir, Ali, performansıyla jüri üyelerini döndürmeyi başaramadı.

5.O Ses Türkiye Yarışmacısı Beyza İrtürk Geçer Şarkısını Seslendirdi, Beyaz İrtirk 4 Jüri üyesini döndürmeyi başardı,  Beyza İrtürk  Hadise’nin Takımı Seçti.

6. O Ses Türkiye Yarışmacısı Ali Tabağınoğlu  Bebeğim Şarkısını Seslendirdi,  Ali Tabağınoğlu, performansıyla hiçbir jüri üyesini döndürmeyi başaramadı.

7. O Ses Türkiye Yarışmacısı Bahadır Çınar  Dalgalandım da Duruldum Şarkısını Seslendirdi,  Bahadır Çınar  performansıyla hiçbir jüri üyesini döndürmeyi başaramadı.

8.o Ses Türkiye Yarışmacısı  Fatoş Erkan – Muhbir Şarkısını Seslendi, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan yarışmacının performansına döndü. Fatoş Erkan Beyazıt Öztürk’ün Takımını Seçti.

O Ses Türkiye 2019 6 Ekim Devamı Aşağıdaki Videodadır. Takip Etmeye Devam Edin Bizi

 

9.O Ses Türkiye Yarışmacısı Yakup Kalyoncu  Maximum Şarkısını Seslendirdi. Yakup Kalyoncu Seda Sayan’ın takımında yer Aldı.

10. O Ses Türkiye Yarışmacısı Kerem Gung  –  Always Şarkısını Seslendirdi. Başarılı bir performans sergileyen Kerem Gung Jüri üyelerini Mest Etti,  İlginç Anlardan Sonra Murat Boz’un Takımını Seçti.

11. O Ses Türkiye Yarışmacısı Gülan İnanç Zorlada Güzellik Olmazki Şarkısını Seslendi, Murat Boz ve Seda Sayan Döndü, Gönlünde Beyazıt Öztürk vardı fakat dönmediği için Murat Boz’un Takımında yer aldı.

12. O Ses Türkiye Yarışmacısı  Veli Bağı – Kız Senin Derdin Ne Şarkısını Seslendirdi. Tüm jüri üyeleri başarılı yarışmacının performansına döndü.  Veli Bağı Beyazıt Öztürk’ün takımın tercih etti.

O Ses Türkiye 2019 6 Ekim Devamı Aşağıdaki Videodadır. Takip Etmeye Devam Edin Bizi.

 

13. O Ses Türkiye Yarışmacısı Onur Maho, Makaram Sarı Bağlar şarkısını seslendirdi. Onur, performansıyla hiçbir jüri üyesini döndüremedi.

14. O Ses Türkiye Yarışmacısı Duygu Ferhat Başbağ – Aşığınım Şarkısını Seslendirdiler.  Performanslarıyla hiçbir jüri üyesini döndüremedi.

15. O Ses Türkiye Yarışmacısı Michaela Osberg – Someone Like You şarkısını seslendirdi, Duygu dolu anların yaşandığı Stüdyo’da Sadece Dönen Jüri üyesi Hadise’nin takımında yer aldı.

16. O Ses Türkiye Yarışmacısı Murat Çin , Murat Çin Damla Damla şarkısını seslendirdi.  Murat Çin Seda Sayan’ın Takımında Yer Aldı.

17. O Ses Türkiye Yarışmacısı Elif Şahin – Toxic Şarkısını Seslendirdi.  Tüm jüri üyeleri başarılı yarışmacının performansına döndü.  Elif Şahin Murat Boz’un Takımını Seçti.

18. O Ses Türkiye Yarışmacısı İmdat Kalay – Gül Ektim Bahçenize Şarkısını Seslendirdi.  İmdat performansıyla jüri üyelerini döndüremedi.

 

 

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 502 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.