Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Beni Bırakma 180.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 21 Aralık Cuma

392 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

Beni Bırakma 180.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 21 Aralık Cuma

Bora, Emre’yi ortadan kaldırmak için planını gizliden gizliye yürütürken Emre de boş durmaz ve Bora’nın bütün oyunlarını açığa çıkartmak için planını devreye sokar. Tüm bunlardan habersiz Esin de DNA testi yaptırmak için Zeynep’in saçını almaya çalışırken tehlikeli oyunların tam ortasına düşer.

Sıla, Tarık’tan kurtulmak için Kerem’i sevdiğini söyleyince Tarık bunalıma girer. Meltem’den boşanacağını söyleyip evi terk eder. Meltem çok kötü olur. Sıla’dan intikam almak için Kıymet’le iş birliği yapar. Sıla’nı hayatını alt üst edecek bir plan yaparlar.

 

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Bırakma”nın başrollerini Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova’nın paylaşıyor.

Beni Bırakma 179.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 20 Aralık Perşembe

Beni Bırakma 179.Bölüm Özeti, Beni Bırakma 20 Aralık Perşembe

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 503 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. Mahmut dedi ki:

  çoğu kişiye sorsanız dizi flan izliyor musunuz diye, çoğu %70 oranında hayır der ama dizi izlerler. yoksa bu kadar reyting patlaması neden…

  1. admin dedi ki:

   çok doğru söylüyorsunuz sonuna kadar haklısınız. teşekkürler değerli yorumunuz için.

 2. Fadime dedi ki:

  evet,
  ben izliyorum hem de severek bir sonraki bölümü iple çekerek izliyorum.
  millet olarak tek eğlence kaynağımız bu diyebilirim.

  1. admin dedi ki:

   güzel ve hoş bir dizi en iyilerinden bir tanesi.

 3. tuana dedi ki:

  Beni Bırakma 180. bölüm gerçekten de efsaneydi. Favori bölümlerim arasına aldım. Yalnız Beni Bırakma değil de Çukur dizisinin de bölümlerini ve müziklerini koysanız çok sevinirim.