Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

19 Mayıs 1919 100.Yıl Logosu

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

19 Mayıs 1919 100.Yıl Logosu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İstanbul’dan yola çıkarak samsun’a ulaşmasıyla başlayan istiklal mücadelesi’nin mihenk taşlarından olan 19 mayıs 1919 tarihinin 100. yılı dolayısıyla oluşturulan logo ve kurumsal kimlik çalışmaları tamamlandı.

19 mayıs 1919’unGazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 16 mayıs’ta istanbul’dan yola çıkarak 19 mayıs mayıs’ta samsun’a ulaşmasıyla başlayan istiklal mücadelesi’nin mihenk taşlarından olan 19 mayıs 1919 tarihinin 100. yılı vesilesiyle başta samsun olmak üzere 2019 yılı boyunca tüm türkiye’de gençlik, spor ve kültür etkinlikleri düzenlenecek. buna göre, 100. yıl kutlamalarına ilişkin etkinlikler yıl boyunca istanbul, samsun, amasya, erzurum, sivas ve ankara güzergahı başta olmak üzere tüm türkiye’de gerçekleştirilecek.

100. yıl kutlamaları kapsamında yapılacak sportif faaliyetler gençlik ve spor bakanlığınca, kültür, sanat, turizm ve tanıtım alanında yapılacak etkinlikler de kültür ve turizm bakanlığı tarafından planlanıp yürütülecek. diğer faaliyetler ise ilgili bakanlıklar ve valiliklerin koordinasyonunda yapılacak. bu kapsamda gerçekleştirilecek proje ve etkinliklere ait giderler ilgili bakanlıklarca karşılanacak. istanbul, samsun, Amasya, Erzurum, Sivas ve Ankara’da yapılacak etkinlikler için ilgili bakanlıklardan bütçe talep edilebilecek, koordinatör kurumlarca uygun görülen sponsorluk, hizmet alımı anlaşmaları yapılabilecek.

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 747 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.