Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

12 Aralık Mağazacılar Günü Nedir?

174 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...

12 Aralık Mağazacılar Günü

Büyük markaları büyük markalar yapan göz alıcı mağazaları, son teknoloji kasa ve rafları, şahane vitrinleri ya da efsane ürünleri değil içerisindeki çalışanlarıdır.

Bizi bugünlere getiren, başarılarımızda en büyük paya sahip olan 2 milyon perakende çalışanıyla Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz.

2011 yılında Hindistan’da başlatılan ve bu yıl dördüncü kez kutlanacak olan Retail Employees’ Day (Mağazacılar Günü), Türkiye’de ilk kez geçen sene kutlandı. Bu yıl ise 12 Aralık perakende ve alışveriş sektörünün en önemli aktörlerini bir araya toplayan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) tarafından büyütülerek sahiplenildi. Kapsamı, etkisi ve heyecanı artarak kutlanacak olan bu özel gün perakende sektöründe mağaza çalışanlarının onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlıyor.

 

Kaynak ; 12aralikmagazacilargunu.com

Kullanıcı
Admin
Kanalda toplam 502 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. sanem dedi ki:

    12 Aralık mağazacılar gününü ilk defa duydum. Bence bu tarihte indirim yerine zam yapıyorlardır 🙂 Artık her şeyi de indirime getirmemek lazım. Bari adamlar yılda bir gün sağlam kazık atabilsinler.

    1. admin dedi ki:

      dediklerinizde çok haklısınız 🙂